S.O.S VADELİ GAYRİMENKUL

S.O.S Vadeli Gayrimenkul Ltd.Şti. 2005 yılı Aralık ayında kurulmuş daha sonra giderek genişleyen iş hacmine paralel olarak sektörel yatırımların orta ve uzun vadeli finansmanına destek olmak amacıyla faaliyetini sürdürmektedir.

S.O.S Vadeli Gayrimenkul kısa sürede, vadeli gayrimenkul, ipoteksiz tapu devri ve mali sıkıntıda nakit akış aksaklıkları yaşayan firmalar için sektörün can simidi konuma gelmiştir.

Vadeli Mülk Temini


SOS Vadeli Gayrimenkul olarak, işletmelere özel ipoteksiz vadeli mülkler sunuyoruz. İşletmeler bu mülkleri teminatlarında kullanıp nakit ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretebilmektedirler.

Türkiye’nin her bölgesinde yer alan zengin gayrimenkul portföyümüz ve uzman ekibimiz ile ticari kredi teminatınıza uygun vadeli gayrimenkulleri sizlere sunuyoruz.

Tüm sorularınızı buradan cevaplayabilir, Vadeli Mülk, Çekle Mülk konularında finans çözümlerimizle tanışabilirsiniz.

Ticari Kredi Çözümleri


Esnaf, kobi veya ticari işletmelere özel çok cazip oranlarla kredi imkanı artık İnteraktif Kredi’de. İhtiyacınız olan tutar az ya da çok ayırt etmeden, yeni bir iş yeri alımı, araç alımı, çek karşılığı kredi ve diğer bütün ihtiyaçlarınızda hep yanınızdayız.

Sizde işletmenize ait kredi ihtiyaçlarınızda danışmanlık hizmeti alarak faiz ve maliyet avantajı sağlayabilir ve işletmenize özel en cazip geri ödeme koşullarının oluşturulmasında destek alabilirsiniz.

İşletmenizin bütün kredi ihtiyaçlarında kredinizin hazırlanması artık bir başvuru kadar kolay.

Çek İle Vadeli Daire


2005 yılından itibaren kesintisiz bir şekilde gayrimenkul alanında danışmanlık hizmetleri vererek yoluna devam eden firmamız aynı zamanda birçok imkanlarını vaat etmektedir. Sahip olduğumuz iş hacminin her geçen gün genişlemesiyle birlikte finansal yatırımlar ölçeğinde desteklerimizde olmaktadır. Bilhassa firmaların zor dönemlerindeki nakit ihtiyacının karşılanmasında rol oynayan firmamız aracılığıyla çek ile vadeli daire alımları da yapabilirsiniz. Bu kapsamda birçok farklı ödeme koşullarının yerine en pratik ve en avantajlılarına sunmanın ayrıcalığını da yaşamaktayız.